افزودنی‌های گوگل chrome در دسترس کاربران ایرانی

بنا بر سیاست‌های تحریمی گوگل به تبعیت از قوانین ایالات متحده امریکا علیه ایران اعمال می‌شود اجازه دسترسی به برخی امکانات و خدمات گوگل برای کاربران ایران فراهم نیست. گوگل در راستای اشاعه خدمات خود به کلیه کاربران اینترنت هر از چند گاهی برخی محدودیت‌ها علیه کاربران ایرانی را لغو می‌کند. این بار هم گوگل در اقدامی محدودیت استفاده و نصب اپلیکیش ها و افزونه های گوگل کروم را برای کاربران ایرانی لغو نموده است و ک.

نیل مارتین در وبلاگ رسمی گوگل به زبان فارسی در پستی کوتاه آورده است :

ما همیشه پرسش‌هایی دریافت می‌کنیم درباره اینکه چرا امکان دسترسی به برخی از محصولات Google در ایران وجود ندارد. همان طور که در گذشته بیان کرده‌ایم، ما به دلیل اینکه به عنوان یک شرکت آمریکایی ملزم به تبعیت از قوانین ایالات متحده هستیم، با محدودیت‌هایی برای ارائه محصولات به کاربران ایرانی روبرو می‌باشیم.

در این پست می‌خواهیم به اطلاع کاربران ایرانی برسانیم که به تازگی برنامه‌های افزودنی Chrome را به لیست محصولاتی که برای دانلود از ایران در دسترس می‌باشند افزوده‌ایم (با مطابقت کامل با قوانین کنترل کنندهٔ صادرات و برنامه‌های تحریم).

محصولات ما به ‌گونه‌ای خاص طراحی شده‌اند تا به مردم دنیا کمک کنند که نو‌آوری کنند، ارتباط برقرار کنند، تبادل نظر نمایند و برای اطلاعات جستجو کنند. و ما باور داریم که دسترسی به محصولات بیشتر به معنای انتخاب بیشتر، آزادی بیشتر و در پایان توان بیشتر برای مردم ایران و تمام دنیا است.

 

منبع : IT بلاگ

/ 2 نظر / 43 بازدید
عارفه

سلام : مایل به تبادل لینک با شما هستیم www.koochebagh.com اگر موافق هستید ما را با نام : "سایت خبری تفریحی کوچه باغ" لینک کنید و خبر دهید تا شما را با افتخار لینک کنیم .... با تشکر مدیریت سایت کوچه باغ

احسان

سلام و خسته نباشید. لطفا اگه براتون مقدوره و زحمتی نیست سایت من را نیز در لیست پیوندهای دوستانتان با نام طراحی سایت قرار دهید. ممنونتون میشم. http://www.noyasystem.com